top of page

Studio Fotia - phenomenal fire and light shows

Why do we work?

To make your special moments brighter!

How do we do that?

We dance, we juggle, we spin things, we do acrobatic tricks, breath out fire
and make pyrotechnics sparkle; in other words - we surprise!

What do we offer?

Shows illuminated with bright lights and fire!

Uguns sirds - Studio Fotia - priekšrocības

OUR 
ADVANTAGES

  • Individual approach
     

  • Unique and creative solutions
     

  • Experienced, diverse artists who continue to grow by participating in workshops, seminars, conventions, and festivals both in Latvia and abroad.
     

  • Safe shows are our priority

60pxArtboard 1 copy 3strips.png

Wish To
work with us?
order your show?
learn "Flow arts"?

Grey Limbo
raiņa maja

Raiņa māja Berķenelē

Liels paldies, Studio Fotia komandai par lielisko uguns šova uzvedumu šī gada 11. septembrī. Skaists, pārdomāts uguns šovs, kurš ļoti iederējās kopējā atmosfērā Daugavpils novada dzejnieka Raiņa bērnības atmiņu mājās Berķenelē. Sastādītā pasākumam atbilstoša programma kopā ar aktieriem un mūzika kļuva par Dzejas dienu kulmināciju! Vēl ilgi pēc pasākuma apmeklētāji dalījās ar pozitīvām atsauksmēm par redzēto. Tas bija stāsts,kas mudināja uz pārdomām, ko var spēt uguns un rosība ar to. Stāsts par ticību , par spēku un cilvēcisko virs zemes ! Iedvesmojoši un spēcīgi! Īpašs paldies par operatīvo aprīkojuma uzstādīšanu un demontāžu. Vēlam veiksmi un turpmāku attīstību Studio Fotia brīnišķīgajam kolektīvam!

Dzintra

Dzintra

Paldies “Studio Fotia”par neaizmirstamo un krāšņo uguns šova programmu mana dēla kāzās! Tas bija kā burvīgs, pasakains piedzīvojums, kad siltajā jūlija vakarā tūlīt pēc jaunā pāra mičošanas visi Pļavnieki ietērpās ugunīgu dzirksteļu rotā. Ar augstu profesionalitāti un izdomu izpildītais grupas priekšnesums, noslēpumainā mūzikas pavadībā un pirotehnika radīja fantastiskas sajūtas!

Roland

Roland Abou Younes, 
CEO sia Solid Base Consult

Spectacular as usual, and you always impress with new routines and Pyrotechnics. You always manage to deliver with style. You capture the audience in a sense of mesmerism and left us in awe having just seen a dragon from dreamland. Much appreciate your flexibility hard work and diligence pulling together a dazzling performance. Our events would not feel complete without you. "Studio fotia" is officially our first choice whenever we organize events.

Testimonials
bottom of page