top of page
60pxArtboard 1 copy 4strips.png

Flow Arts - darbs ar rekvizītu

BG FOR EXPL V_2.png

POI

STAFF

FANS

Poi

Kas gan tur sarežģīts - divas bumbiņas, katra iekārta savā striķītī…

Bet, atliek vienu reizi paņemt šo rekvizītu rokās, lai saprastu, ka tā "savaldīšanai" būs nepieciešams ilgs laiks.

Lielisks veids kā izvingrināt rokas un prātu, kā arī atslēgties no ikdienas rutīnas un attīstīt kustību koordināciju. Nāc un pievienojies!

Pieraksties uz nodarbību

 • Kontakti
 • Instagram
 • Facebook

Staffs

Staffs ir savdabīgs rekvizīts.

Tā pamatus, proti, griešanu plaukstās jeb "spinu" apgūt ir diezgan viegli. Īstā maģija sākas, kad darbībā aiziet "kontakts" jeb staffa ripināšana pa visu ķermeni neizmantojot rokas.

Darbs ar šo rekvizītu sniegs jaunas iemaņas, izjūtas un izaicinājumus, bet līdz ar to arī iespēju pārsteigt gan apkārtējos, gan sevi pašu.

 • Kontakti
 • Instagram
 • Facebook

Pieraksties uz nodarbību

Vēdekļi

Lai gan darbs ar vēdekļiem izskatās vienkāršs, apgūt tehniku ar šo rekvizītu ir diezgan sarežģīti. Jāpievērš uzmanība gan tehniskajam izpildījuman, gan ķeremeņa plastikai, gan horeogrāfijai - tikai tā Jūsu sniegums kļūs patiesi baudāms skatītāja acij.

Sākotnēji itkā vienkāršās kustības pamazām pāraug arvien sarežģītākos elementos un kombinācijās, kuru apgūšana prasa lielu pacietību un darbu.

Vēdekļi ir gluži kā mūzikas instruments - prasmīgās rokās tie ir apbrīnas vērti.

 • Kontakti
 • Instagram
 • Facebook

Pieraksties uz nodarbību

Dance & Fit

Stiepšanās

Mūsu ķermenī visam jābūt līdzsvarā, tādēļ stiepšanās nodarbībās ne tikai stiepjamies, bet arī nostiprinām muskuļus.

Lai novērstu iespējamās veselības problēmas, par to jāsāk rūpēties laicīgi. Ja muskuļi ap locītavu ir hipermobīli, viņus var viegli traumēt. Lai tas nenotiktu, tos nepieciešams stiprināt. Savukārt, ja ap locītavām nav pietiekams kustību apjoms, muskuļi ātrāk zaudē savu elastību. Tas var provocēt traumas, locītavas ātrāk nolietojas, mazinās mugurkaula amortizācijas funkcija, atsevišķos segmentos veidojoties funkcionāliem blokiem.

Tāpēc stiepšanās nodarbības ir svarīgas ne tikai tiem, kuri nodarbojas ar flow arts, bet visiem, kuri grib būt veseli. "Lokans cilvēks - vesels cilvēks!" apgalvo mūsu grupas fizioterapeiti, kuri paši gan vada, gan apmeklē stiepšanās nodarbības.

Pieraksties uz nodarbību

 • Kontakti
 • Instagram
 • Facebook

Deja

Dejošana ir lielisks pašattīstīšanās veids. Tā attīsta gan stāju, grāciju un plastiku, gan uzlabo fizisko formu un muzikalitāti. Dejošanā piedalās katra mūsu organisma šūniņa, ļaujot izjust ķermeni kā vienotu veselumu.

"Lieciet man mieru, es nedejoju!" - tā nav atruna, lai nepamēģinātu. Pie mums daudzi ir spēruši savus pirmos deju soļus un šobrīd ir ļoti apmierināti ar rezultātu.

Un vēl, dejas bāze būs lielisks bonuss ikvienam, kurš mēdz uzstāties uz skatuves.

 • Kontakti
 • Instagram
 • Facebook

Pieraksties uz nodarbību

poArtboard 2png.png

Sadarbībā ar Pommade Pole dance studio

Pommade Pole dance studio piedāvā jums lielisku un optimālu risinājumu, kā var patiešām mīlēt sporta nodarbības — baudot procesu un priecājoties par sasniegtajiem rezultātiem!

Pagaidām Pommade studio piedāvā jums apgūt tādus modernus un skaistus stilus kā Pole dance, Exotic Pole Dance (high heels), plastika uz partera (floorwork), akrobātikas un Contemporary dance pamati, Strip plastika (heels).

 

Pole dance — tas ir mūsdienu dejas virziens, kurā akrobātisko triku estētika kopā ar dejas emocionalitāti un jutekliskumu apvieno sevī gan mākslu, gan sportu! Pole Dance, jeb deja uz pilona, var būt ļoti dažāda, tāpēc ikviens tajā atradīs kaut ko sev tuvu.

 

Exotic Pole Dance — tas ir Pole Dance virziens ar uzsvaru uz dejas daļu, kas tiek izpildīta augstpapēžu kurpēs (high heels). Salīdzinoši ar Pole dance nodarbībām, kur visus elementus izpilda ar basām kājām un uzsvars tiek likts vairāk uz trikiem un spēka vingrinājumiem, Exotic Pole Dance treniņos uzsvars ir uz deju kombināciju apmacību, kas sakrīt ar kardio slodzi un ir arī lielisks veids kā notievēt!

 

Deju nodarbībās tiek uzlabota jūsu plastika, kas arī palīdz labāk sajust savu ķermeni. Ķermeņa plastika ir jūsu psiholoģiskās elastības atspoguļojums, tāpēc būt plastiskam nozīmē būt arī pievilcīgam un veiksmīgam!

Pieraksties uz nodarbību

 • pommade
 • Instagram
 • Facebook

Aktiermeistarība

Aktiermeistarība

Aktiermeistarības nodarbības ir mūsu studijas neatņemama daļa.

Tieši šeit Jūs varat iemācīties justies brīvi un dabiski skatītāju priekšā. Līdz ar to nodarbībās apgūtais noderēs ne tikai tiem, kuri plāno savu dzīvi saistīt ar skatuvi, bet ikvienam, kurš vēlas justies komfortabli, uzstājoties jebkāda veida auditorijas priekšā.

Daudzās etīdes un uzdevumi nav tikai dažādu tēlu izmēģināšana "uz savas ādas". Tie palīdz "atvērties" un pilnveidoties kā personībai. Jo tikai "izdzīvojot" lomu, mēs varam izvairīties no samākslotības un dot skatītājiem patiesas, neviltotas emocijas.

Pieredzei nav nozīmes, Ivars atradīs pareizo uzdevumu ikvienam! Ja vēl šaubies - izmēģini - pirmā nodarbība ir bez maksas.

Pieraksties uz nodarbību

 • Teātra numurs
 • Facebook

Mūsu Instagram

Dance & Fit
Aktiermeistarība
Flow Arts - darbs ar rekvizītu
botArtboard 3png.png
bottom of page