top of page

PAR STUDIO FOTIA

7yArtboard 1png.png

Studio Fotia uguns šovu sfērā veiksmīgi darbojas jau septīto gadu.

Radošums un bagātā pieredze ļauj nodrošināt individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot veiksmīgākos risinājumus vai šova izstrādi atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un iespējām.

Esam piedalījušies gan dažādos pilsētas svētkos, Jaungada ballēs un korporatīvajos pasākumos, gan papildinājuši kāzu romantisko atmosfēru ar dzīvās uguns mīlestības liesmu, bet dzimšanas dienas ballītes - ar degošu gaviļnieka gadu skaitli.

5OPTx.png

Mūsu Pieredze

Sekojam līdzi jaunākajām tendencēm aktīvi piedaloties tādos starptautiskos festivālos, kā "Phoenix" (Vācija), "EJC", "May fire fest" (Latvija), "Summer Jam" (Igaunija), "Живые огни" (Sanktpēterburga), "Лёд и пламя" (Jaroslavļa) u.c.

Regulāri apmeklējam tādas flow arts nozares attīstībai nozīmīgas konvencijas kā, piemēram, PoiCon, FanCon u.tml.

Tāpat arī lielākā daļa studijas mākslinieku pilnveido sevi apmeklējot deju, aktiermeistarības, cīņas mākslu, akrobātikas, žonglēšanas un citas nodarbības. Citiem vārdiem sakot, darām visu, lai saviem skatītājiem dāvātu daudzpusīgu, interesantu un kvalitatīvu šovu.

5Artboard%2525201x_edited_edited_edited.

Lasīt vairāk

cropped-Logo-PFCAlpha-e1512595502878.png

EJC

download.png
70209896_1695703407228578_66760870932040

Mūsu veidotais lielākais flow arts festivāls Baltijā

Logo_black.png

Pirms neilga laika uzsākām vadīt nodarbības arī paši, piedāvājot mūsu darbības sfērai būtiskāko iemaņu apguvi ikvienam, kuram ir interese. 

LFAC_logo_black.png

Laika gaitā esam papildinājuši savu piedāvājumu klāstu ar Gaismas jeb LED šovu, kā arī vairākām teatrālām programmām. Daļu priekšnesumu iespējams savā starpā kombinēt. 

Lai skaistie brīži top košāki!

 

Studio FOTIA komanda

bottom of page